AKTAŞ İNŞAAT A.Ş. Boğaziçi Kandilli Evleri
(Kandilli/İstanbul)

İstanbul Kandilli’de bulunan lüks konut sitesindeki sosyal tesislerin klimatizasyonunda MITSUBISHI ELECTRIC marka CITY MULTI sistem cihazlar (4 adet dış, 11 adet iç üniteli) ülkemizde ilk defa tarafımızdan kullanılmıştır. Sosyal tesislerin yangın ihbar sistemi, havalandırması ile diğer mekanik tesisatı (temizsu-pissu-ısıtma-sauna-türk hamamı-yangın söndürme) da yine tarafımızdan yapılmıştır.
Sitenin kapalı otoparkının havalandırma tesisatı, yangın ihbar sistemi ile sprinkler tesisatı da tarafımızdan yapılmıştır.
Site bünyesindeki kuaför, market ve restaurant’ın da ısıtma-havalandırma-klima tesisatı, soğuk odaları vb. de tarafımızdan yapılmıştır.
Sitedeki dairelere ise çok sayıda MITSUBISHI ELECTRIC marka SPLIT, INVERTER MULTI ve CITY MULTI sistem klima cihazları monte edilmiş bulunmaktadır.Şantiyeden...City Multi Dış ÜnitelerOtopark Aspiratör ve KanallarıAsma Tavan Split KlimalarSosyal Tesis HolüSosyal Tesis Dinlenme HolüTürk HamamıSosyal Tesis Dinlenme HolüFitness CenterFitness CenterFitness CenterOtopark Aspiratör ve KanallarıWC HavalandırmasıAsma Tavan Split Klimalar


© 2006 Nemko Ltd. Şti.