Hakkımızda Şirketimizin Referansları Teknik Destek Nemko ile İletişim
   1994 yılından bu yana üst düzey uzmanlığına güvenilir bir kurum olarak faaliyetimizi sürdürmekteyiz.
Nemko Hakkında

NEMKO Termik Sistemler İnşaat Taahhüt ve Ticaret Ltd.Şti.

Kuruluş Tarihi : 21.04 1994
Ticaret Sicil Numarası : 261501/313919
Vergi Dairesi : Beyoğlu
Vergi Numarası : 6310002626
Makina M.O Tescil No : 4373
Belediye Tescil No : 16380

Şirket Ortakları:

Naime Öztürk
Makina Mühendisi, İDMMA/Yıldız 1982, Dip.No: 2363, MMO Sicil No: 22606, Uzman Müh.Belge No: MT 05798. 1982-1991 yılları arasında sektördeki tanınan firmalardan olan TERMKO ve FRİTERM’de proje ve uygulama mühendisi olarak görev yapmıştır. Bu döneme ilişkin referanslar sadece liste olarak sitemizde yer almaktadır.

Haluk Mutlu Öztürk
İnşaat Mühendisi, İDMMA/Yıldız 1982, Dip.No: 2344, İMO Sicil No: 27936. 1991 yılına kadar altyapı taahhüt işlerinde şantiye şefliği ve çeşitli üstyapı işlerinde kontrol mühendisi olarak çalışmıştır. 1992-1994 yıllarında İnşaat Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi’nde YK üyesi olarak profesyonel olmuş, 1994-Eylül 1998 arasında ise İnşaat Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi’nde YK Sekreter Üyesi olarak profesyonel görev yapmıştır. 1998-2000 döneminde ise TMMOB YK’na İMO temsilcisi olarak seçilmiş ve görev yapmıştır. Meslek ilgi alanına ilişkin konularda yayımlanmış yazıları ve sunulmuş bildirileri bulunmaktadır.

Firmamızın hizmet alanı aşağıdaki konuları kapsamaktadır:

• Isıtma Tesisatı
• Soğutma Tesisatı
• Klima Tesisatı
• Havalandırma Tesisatı
• Yangın İhbar ve Söndürme Tesisatı
• Konfor Klimaları (MITSUBISHI ELECTRIC)
• Soğuk Odalar

Bu alanlarda proje, müşavirlik, kontrolluk ve taahhüt hizmetleri verilmektedir. Son yıllarda hastanelerin ; ameliyathane-yoğun bakım-doğumhane-radyoloji ünitelerinin klima ve havalandırma tesisatlarının yapımı üzerinde yoğunlaşmış bulunuyoruz. Bu kapsamda ilgili ünitelerin tüm inşai imalatlarını da yapmaktayız. AB standart ve direktiflerinin ülkemizde de uygulamaya girmesini takiben ilaç-tıbbi cihaz ve gereç üretimi sekrörüne yönelik olarak Temiz Oda’ların (Clean Room) klimatizasyonu ve havalandırması ile anahtar teslimi imalatına da yoğunlaştık. Tüm bu uygulamalarımıza ilişkin olarak sitemizde aktif bir referans listesi bulunmaktadır.

Firmamız ülkemiz pazarına ilk girişinden itibaren (1990’lı yılların başı) MITSUBISHI ELECTRIC marka klimaların uygulamacı bayii’dir. Şu anda KLİMA PLUS A.Ş’nin distirübütörlüğünü sürdürdüğü bu mamuller tarafımızdan özellikle tıp sektöründe sorunsuz olarak kullanılmakta ve tercih edilmektedir.

Referans Listemiz hakkında:

Referans listemiz hizmet alanları bazında düzenlenmiş olup, aktif olan her bir iş adı tıklandığında o iş ile ilgili detaylara ulaşılabilmektedir. Bazılarında uygulamaya ilişkin görüntüler ile prensip şemaları ve detaylı bilgi de bulunmaktadır.

Teknik Destek:

Bilginin açık ve erişilebilir olması, paylaşımı ve yaygınlaşması gerektiğine inanıyoruz. Bu nedenle sitemizde bir de TEKNİK DESTEK bölümüne yer vermiş bulunuyoruz.

Bu bölümde hizmet alanlarımız ile ilgili; Standart, Direktif, Yönetmelik, Tebliğ ve benzeri düzenlemeler yer almaktadır. Kendi uygulamalarımızın dışında olup siteye girenlere lazım olabilecek standartlara da yer verilmiştir. Bunların her biri düzenlemeyi yapan kamu kurumunun web sitesinden alınmıştır. Yayıma açık olanlar (standartların dışındakilerin tümü) pdf veya word formatındadırlar. Bu metinlerin tamamı okunabildiği gibi yazdırılabilirler de...

TSE’nin sitesinden tarayarak aldığımız listelerde sektörel standartlarla ilgili birçok detaya ulaşılabilmektedir. Bir standardın isminin sonundaki kırmızı renk ile yazılı Direktif, o standart ile ilgili AB Direktifinin numarasıdır. Standartların isimlerine ilişkin olarak TSE’nin sitesindeki açıklamalara bakılmalıdır. ( TS – TS EN – TS ENV – TS ISO gibi)


ANASAYFA

© Nemko Termik Sistemler İnş. Taah. ve Tic. Ltd. Şti. 2006.